Izvēlēties dzīvokli +371 28445258

Par projektu
Ēka, kas pastāsta vairāk nekā vārdi

Ēka ar stāstu, kas atrodas leģendām un notikumiem apvītā lokācijā – Raiņa bulvārī 27.

Dzīvokļi ar aristokrātisku sajūtu pašā Rīgas sirdī, ar skatu uz Latvijas Nacionālo operu un Vecrīgu.

Koncepts

Iedomājies - dzīvoklis ar aristokrātisku sajūtu pašā Rīgas sirdī

Ar skatu uz Latvijas Nacionālo operu un Vecrīgu pāris minūšu attālumā. Raiņa bulvāra 27 ēkas iedzīvotājiem tas nebūs tikai sapnis, bet gan realitāte. Tā ir ēka ar stāstu, kas atrodas leģendām un notikumiem apvītā lokācijā – Raiņa bulvārī. Tai pat laikā tā ir arī ēka ar vēsturisku un klasisku elpu, kas atdzīvojas mūsdienās, ļaujot ikvienam tās potenciālajam iemītniekam radīt un izdzīvot savu stāstu.

Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris
LATVIJAS NACIONĀLĀ OPERA
VECRĪGA
DĀRZI UN PARKI
MĀKSLAS MUZEJS

Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris

7 MINŪŠU ATTĀLUMĀ

Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris ir vecākais krievu dramatiskais teātris aiz Krievijas robežām – tas dibināts 1883. gadā. Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra repertuārā ir gan krievu, gan pasaules klasika, kā arī jauno dramaturgu darbi. Lielajā un Mazajā zālē tiek spēlētas visu žanru izrādes, ieskaitot bērnu un muzikālos uzvedumus.

LATVIJAS NACIONĀLĀ OPERA

2 MINŪŠU ATTĀLUMĀ

Latvijas Nacionālās operas un baleta sezona ilgst no septembra līdz jūnijam, un tās laikā izrāda apmēram 200 izrāžu, ik gadus piedāvājot vidēji piecus operu un baletu jauniestudējumus, kā arī vairākus simfoniskos un kamermūzikas koncertus.

VECRĪGA

3 MINŪŠU ATTĀLUMĀ

Vien dažu minūšu attālumā viegli sasniedzama ir Vecrīga - pilsētas senākā daļa un viena no tūristu iecienītākajām atpūtas un izklaides vietām. Vecrīgā iespējams baudīt vēsturi, kultūru un arhitektūru, kā arī ļauties gastronomiskiem piedzīvojumiem labākajos Rīgas restorānos.

DĀRZI UN PARKI

2 MINŪŠU ATTĀLUMĀ

Tā pat pavisam netālu atrodas Operas skvērs un otrs vecākais Rīgas sabiedriskais parks, kas atrodas Rīgas centrā starp Tērbatas, Elizabetes, Krišjāņa Barona un Mērķeļa ielu un tā platībe ir 5 hektāri. Uz neskaitāmajiem soliņiem var baudīt pilsētu visdažādākajos gadalaikos, vēsturiskajā estrādē pulcējas šahisti un notiek dažādi koncerti, savukārt bērni iemīļojuši labiekārtoto rotaļu laukumu.

MĀKSLAS MUZEJS

10 MINŪŠU ATTĀLUMĀ

Nelielas pastaigas attālumā atrodas Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, kas ir lielākā profesionālās mākslas krātuve valstī. Tas regulāri organizē mākslas izstādes, izglītojošas aktivitātes un kultūras pasākumus kā pieaugušajiem, tā arī bērniem.

Rainis

Pastāvēs, kas pārvērtīsies

Slavenais latviešu dzejnieks Rainis, it kā nojauzdams, ka viņa vārdā nosauktais bulvāris pēc daudziem gadu desmitiem piedzīvos pārmaiņas, reiz sacīja “pastāvēs, kas pārvērtīsies”. Tieši tā šobrīd pārvēršas Raiņa bulvāra 27 nams. Šo projektu restaurē uzņēmums “One development”, kas šim vēsturiskajam mantojumam vēlas dot jaunu dzīvi, iedvešot tam otro elpu. Renovācijas rezultātā ikvienam interesentam pavērsies unikāla iespēja – dzīvot tur, kur tas nebūt nav tik viegli iespējams. Raiņa bulvārī teju nav nevienas dzīvojamās ēkas, kurā var iegādāties dzīvokli. Turpat kaimiņos savu mājvietu atradušas Francijas, Gruzijas un Vācijas vēstniecības, Latvijas Universitātes galvenā ēka, kā arī viesnīca pilsētas viesiem, bet dzīvojamās ēkas šajā rajonā tikpat kā nav, kas to padara ne tikai par unikālu lokāciju, bet arī neatkārtojamu iespēju. Kultūras dzīves baudītājiem šī ēka būs īsta medus maize – Latvijas Nacionālās operas nams vien dažu soļu attālumā, bet Vecrīga teju redzama pa logu.
“Mūsdienās netiek celtas tādas ēkas, kuras pēc 100 gadiem kādam ienāks prātā renovēt. Bet Rīgā ir vēsturiskas ēkas, kuras var un vajag rekonstruēt un renovēt šodien, pārliecināti „One Development“

Vēsture
1874 Raiņa nams

Frīdrihs Baumanis

Frīdrihs Baumanis
Arhitekts

Jānis Frīdrihs Baumanis bija ne vien pirmais akadēmiski izglītotais latviešu arhitekts, bet arī projektējis vairāk kā 160 ēkas Rīgā, no kurām daudzas ir patiesi ievērojamas, piemēram, Latvijas Universitātes galvenā ēka, Apgabaltiesas ēka un Rīgas cirka ēka.

SAVULAIK ŠO SKAISTO NAMU PROJEKTĒJA ARHITEKTS JĀNIS FRĪDRIHS BAUMANIS

Arhitekta Jāņa Frīdriha Baumaņa projektētās ēku fasādes vienmēr bijušas apbrīnas vērtas. Arī Raiņa bulvāra 27. nams nav izņēmums. Eklektiskajā ēku fasāžu noformējumā Baumanis izmantojis gan renesanses, gan klasicisma stilizētas detaļas, kas redzamas arī 27. nama aprisēs. Restaurējot namu, uzņēmums “One development” saglabās arhitekta projektētās vēsturiskās detaļas, bet tai pat laikā piedāvās nama iedzīvotājiem modernu, formās un krāsās tīru un lakonisku interjeru. Raiņa bulvāra 27. nams ir ēka ar stāstu. Jau teju 150 gadus, kopš ēkas uzcelšanas, nams ir stāvējis dažādos vēstures notikumos, vērojis kultūras dzīvi un sekojis līdzi cilvēku likteņu līkločiem. Tagad tas ir gatavs redzēt un piedalīties tava stāsta veidošanā. Jautājums ir tikai, kāds būs tavs stāsts?

Apkārtne
1920

27. nams vienmēr atradies aristokrātiskā vietā

Lai gan 1874. gadā celts uz tolaik vēl esošā Troņmantinieka bulvāra, 1920. gadā, atzīmējot Raiņa un Aspazijas atgriešanos Latvijā, tika nolemts to pārdēvēt par Raiņa bulvāri. Aspazijas bulvāris aizvien atrodas turpat blakus, simbolizējot divu izcilāko latviešu dzejnieku dzīves savienību.

Uzzināt vairāk

Paldies! Jūsu pieteikums ir saņemts.
Mūsu pārdošanas speciālists ar Jums sazināsies tuvākajā laikā.